Şu anda Virgin Radio dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Virgin Radio sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Virgin Radio

Virgin Radio Dinle

Bazı radyo kanalları yerel veya ulusal yayınlarının yanında farklı ülkelerde de yayın yapmaktadırlar. Bu anlamda başarıyı yakalamak oldukça zordur. Fakat Virgin Radyo bunu başarabilmiştir. İngiltere menşeli olan Radyo Virgin; 8 ülkede yayın yapmaktadır. Türkiye’de de yayın yapan Radyo Virgin, ülkemizde de oldukça başarılı bir radyo kanalı olarak dikkat çekmektedir. 2008 yılında Doğuş Grup tarafından kiralanarak ülkemizde hizmete başlayan Virgin Radyo, 2013 yılında el değiştirerek Spectrum Medya ile anlaşmış ve Türkiye’deki yayın hayatını devam ettirmiştir. Farklı frekanslar ile yayınlarına devam eden Virgin Radyo dinle dediğimiz de farkı hissedebilmeniz mümkün olacaktır.

Canlı Virgin Radio Dinle

İnternet hayatına dâhil olan birçok radyo kanalından biri de Virgin Radyo’dur. Virgin Radyo, Türkiye’deki yayınları ile karnaval.com üzerinden hizmet vermektedir. Karnaval sitesine girerek Virgin radyo dinle özelliğini kullanabiliriz. Başarıyı uluslar arası bir şekilde sürdüren Virgin Radyo, ülkemizde olduğu gibi hizmette bulunduğu diğer ülkelerde de memnuniyeti üst seviyede tutan ve çok sayıda dinleyiciye ulaşabilmiş bir radyo kanalıdır. Hizmet verdiği ülkelerin hemen hepsinde arama motorlarına canlı radyo dinle yazıldığında üst sıralarda çıkabilecek bir radyo olmayı başarmıştır.