Şu anda Slow Türk dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Slow Türk sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Slow Türk

Slow Türk Dinle

Türkiye’nin en çok bilinen ve dinlenen radyo kanallarından birisi de Slow Türk oluyor. Kanalın internet adresinin de olması buraya olan ilgiyi arttırıyor. Üstelik oldukça dolu ve eğlenceli bir kanal olması ile de Slow Türk dinleyicileri kendisini çekmek konusunda oldukça başarılı. Canlı radyo dinle seçeneğini bu internet adresi üzerinden bulabilmeniz ve müzik keyfini doyasıya bir şekilde sürdürmeniz mümkün. Ayrıca farklı seçenekleri ile de sizleri eğlendirmek konusunda bu kanal diğerlerinden daha ayrı bir yere geliyor.

Canlı Slow Türk Dinleyin

Radyo dinle kategorisi yanında bulunan yayın akışı seçeneğinde, kontrol sende adında bir kategori oluşturulmuş. Bu seçenek sayesinde istediğiniz parçaları ekleyebiliyor ve dilediğiniz şekilde dinleyebiliyorsunuz. Üstelik herhangi bir üyelik işlemi ya da ücret ödemenize de gerek yok. Hali hazırda bulunan top 20 listesinde ise haftanın popüler olan slow parçaları yer alıyor ve bunlardan da istediğinizi rahat bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. Canlı radyo dinle seçeneğinin en bilindik isimlerinden birisi olan bu kanal sayesinde müzik keyfi herkes için ayrı.
Slow Türk resmi sitesine gitmek için http://www.slowturk.com.tr/ ayrıca detaylı teorik bilgi almak için slow türk wikipedia adresini ziyaret edebilirsiniz. Bunlar dışında slow türk hakkında farklı bir şeyler arıyorsanız https://www.google.com.tr/search?hl=t… sayfasını ziyaret edebilirsiniz.