Şu anda Slow Time dinleme sayfasındasınız.

Sitemizde müzik yayını bulunmamaktadır.
Açılan resmi siteler de PLAY tuşuna tıklayarak dinleyebilirsiniz.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Slow Time sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Slow Time

Slow Time Dinle

‘’Kalbinin Sesi’’ sloganıyla yola çıkan kanalın pek çok ilde frekansı olmakla birlikte, her kesimden insanın kalbine dokunmayı başarmıştır. Daha çok Türkçe pop şarkıların yayınlandığı bu kanalda, duygu yüklü ve içli tüm parçaların çalındığı kısacası aşkı sevenlerin bir araya topladığı yegane radyo istasyonudur, slow time.

Kadir Çetin yönetmenliğinde programların oluşturulduğu bu kanalda, slow müzik ağırlıklı yayınlar yapılmaktadır. 2010 yılında kurulmasına rağmen pek çok insanın hemen benimsediği bu kanal, samimiyetiyle, aşka ve aşığa verdiği değer ile daha çok uzun yıllar yayın hayatına devam edecektir. Radyo dinle ki işte bunlar arasında yerini al. Bu da aynı görüşte olduğun tüm müzik severlerle bir araya gelme ve belki de tanışma imkanını sana sunar.

Canlı Slow Time Dinle

Canlı radyo dinle, sana sunduğu fırsatlardan yararlan. Öyle ki direktör Kadir Çetin, Cuma akşamları ‘’Aşkını İtiraf Et’’ programıyla da dinleyiciyle buluşmaktadır. 91.2 frekansıyla günün her saati sizleri bekleyen bu slow parçaları kaçırmamanız, adeta sizlere terapi uygulayan bu şarkılardan ayrılmamanız ve radyo dinle dendiğinde bu kanaldan kopmamanız bizce bir tavsiyedir.