Şu anda Radyo Viva dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Radyo Viva sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Radyo Viva

Radyo Viva Dinle

Ülkemizin en bilindik canlı radyo dinle yayınını yapan kanallardan bir tanesidir. Yıllardan beri vermiş olduğu hizmetle, herkes tarafından tanınmakla beraber pek çok kişi tarafından da dinlenir. Radyo Viva son derece eğlenceli ve bir o kadar da renkli bir kanal olmayı başarıyor. Farklı isimlerin bir arada toplanmış olması ve bu kanalda yayın yapıyor olmaları bu renkliliğe artı puanlar katma konusunda son derece başarılı. Üstelik günün yirmi dört saati kanalın yayın akışı devam ediyor.

Canlı Radyo Viva Dinle

Web sitesine girdiğini zaman hemen ilk sayfada yayın akşını görebilirsiniz. Sabah erken saatlerde genellikle Cem Ceminay’ın programı bu kanalda canlı yayınla sunuluyor. Devamında ise radyo dinle seçeneği ile devam eden dinleyiciler çeşitli programları takip edebilirler. Üstelik farklı tarzlarda pek çok müzik de bu kanalda yayınlanıyor ve dinleyicilerin güzel bir şekilde vakit geçirmesi de sağlanmış oluyor.

Bu kanala web sitesi üzerinden de girip radyo dinle seçeneği ile oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilir ve bir yandan da müzik keyfinizi de sürdürebilirsiniz.