Şu anda Radyo Alaturka dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Radyo Alaturka sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Radyo Alaturka

Radyo Alaturka Dinle

İstanbul merkezli kurulumuyla genellikle büyük yaşlardaki insanlarımıza hitap ederek, günün her saati Türkiye’ye damgasını vurmuş şarkıların yayınlanmasıyla akışını sürdürmektedir. Radyo dinle,özellikle alaturka müziğin sevdalısı isen.

Geniş arşivi bulunan radyo alaturka,1900’lü yıllarda üretilmiş ve oldukça sevilmiş olan, unutulmayan şarkılarını günün her saati yayınlayarak dinleyiciyi ihya etmektedir. Gönüllerde taht kurmuş bu şarkıların, hangisinin önce çalınacağına ise dinleyicilerin karar vermesi mümkündür. Bir telefon mesajı ile programı sunan dj’e istedikleri parçaları söyleyen alaturka müzik sevdalıları, yeri gelir yayın akışını da kendileri belirler.

Canlı Radyo Alaturka Dinle

Milli duygulara en güzel bir biçimde sahip çıkan bu kanal, sadece alaturka şarkıların unutulmamasını değil aynı zamanda bu duayenlerin de yediden yetmişe tüm insanlara tanıtılıp sevdirilmesini amaç edinmiştir. Bunu da en iyi olarak dinleyicileriyle yapmaktadır. Bu yüzden sen de radyo dinle.

Günün her saati yayın akışını takip etmek için ise canlı radyo dinle ve keyfine bak. Bunun içinse ‘’www.radyofmdinle.com’’ adresine girmek yeterli olacaktır. Geçmişten günümüze miras sloganıyla hizmetlerinin altında büyük bir anlam barındıran yegane kanaldır.