Şu anda Radyo 7 dinleme sayfasındasınız.

Sitemizde müzik yayını bulunmamaktadır.
Açılan resmi siteler de PLAY tuşuna tıklayarak dinleyebilirsiniz.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Radyo 7 sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Radyo 7

Radyo 7 Dinle

İstanbul merkezli kurulan bu radyo kanalı karma müziğin en doğru adresi olmayı başarmıştır. Ulusal radyo istasyonları içinde farkını her müziği tek bir çatı altında toplayarak koyan radyo 7, ülke çapında 65 vericisi bulunur.

104.6 frekansıyla 1999 yılında yayın hayatına başlamıştır. Müzikte Türkçe pop, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, slow şarkılar ve türküler ağırlıkta olup, farklı programları da içermektedir. Radyo dinle, bu kanalın müzikteki geniş yelpazesinden sen de yararlan. Dinleyenlerine günün her saati hizmet veren programcılarıyla, sadece müzikte değil gündemi takip etmek isteyenler için haber saatleriyle de tarafını belli etmektedir.

Canlı Radyo 7 Dinle

Kanalın internet adresinden canlı radyo dinle, bu müzik ziyafetini kaçırma. Ayrıca kanal 13 programcısıyla sabah 08.00’den gece geç saatlere kadar tüm müzik sevenleri bu frekansta topladıkları, tamamen milli duygular ile yayınları yaptıkları, sürekli gelişmeyi hedef alarak kendisini büyüten bir radyo kanalı olduğunu ispatlamıştır. Bu şekliyle de diğer radyo istasyonlarından da ayrılmıştır. Kısacası radyo dinle en rahat ve en kolay yolla kulakların şenlensin.