Şu anda PowerTürk dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

PowerTürk sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

PowerTürk

PowerTürk Dinle

Pop müziğin ülkemizdeki adresi olan bu radyo kanalı ile sen de eğlencenin keyfini çıkart. Web sitemiz ile dinlenebilen ve oldukça fazla kişi tarafından takip edilen PowerTürk fm radyosu, zengin içeriği ile de pek çok dinleyicinin beğenisini kazanmış durumda bulunuyor. Bu nedenle pop müzik severler bu adres üzerinde yoğunlaşıyor ve son zamanların en ünlü şarkılarını burada bulabiliyorlar. İstediğiniz zaman kolayca kullanabilecek olduğunuz bu adres sayesinde, Powertürk‘ten başka çok çeşitli seçeneklere de ulaşabilmeniz mümkün.

Canlı PowerTürk Dinle

Power Türk radyosunun en çok dikkat çeken kısmı, TV kategorisinin de bulunuyor olması. Bu kanal sayesinde, son zamanlarda çıkmış olan pek çok parçayı klipleri ile birlikte takip edebilir ve dilerseniz bu şekilde dinleme keyfini de çıkartabilirsiniz. Ayrıca PowerTürk adresinde oluşturulmuş olan etkinlikler sayfası sayesinde bir yandan müzik dinlemenin keyfini çıkartırken, diğer yandan da yaklaşan konser etkinliklerine göz atabilirsiniz. Böylece hangi şehirde olursanız olun, bu konserlerden haberdar olarak, gidecek olduğunuz konseri de kaçırmamış olursunuz. Powertürk resmi sitesine ulaşmak için http://www.powerturk.com/ bağlantısını kullanabilirsiniz. Bunun dışında diğer bilgileri powertürk wikipedia adresinden edinebilirsiniz. Hala aradığınıza ulaşamadıysanız https://www.google.com.tr/search?hl=t… adresinden aramaya devam edebilirsiniz.