Şu anda Pal Station dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Pal Station sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Pal Station

Pal Station Dinle

Özellikle hit parçaların sürekli olarak bu radyoda çalındığını söylemek pek de yanlış olmayacaktır. Zamanın en popüler parçalarını bu adreste bulabilir ve Pal Station ile yabancı müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Pek çok Dj de bu adreste bulunuyor. Bu Dj’ler farklı saat aralıklarında, haftanın belirli günlerinde canlı radyo dinle seçeneğinde bulunuyorlar ve yayın yapıyorlar. Oldukça keyifli bir kanal olduğunu söylemek bu nedenle pek de yanlış olmayacaktır.

Canlı Pal Station Dinle

Canlı radyo dinle hizmeti veren pek çok müzik kanalı gibi, bu adreste ülkemizde oldukça fazla tanınıyor. Pek çok kişi de bu kanalı takip ediyor ve müzik keyfini doyasıya sürdürüyor. Bu nedenle oldukça aktif bir kanal olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Canlı radyonun dinlemenin adreslerinden bir tanesi olan kanalın, web sitesi üzerinden yayın akışını da bulabilir ve Dj’lerin hangi günlerde yayına çıkacağını öğrenebilirsiniz.

Pal Station’ı ziyaret edip, radyo dinle seçeneğini kullanarak sınırsız müzik keyfinin tadını doyasıya bir şekilde yaşayabilir ve müzik konusunda sınır tanımazsınız.