Şu anda Metro Fm dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Metro Fm sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Metro Fm

Metro Fm Dinle

Metro FM ülkemizde pek çok çevreler tarafından rağbet gören ve oldukça fazla dinleyeni olan yabancı müzik yayını yapan radyo kanallarımızdan biridir. Canlı radyo dinleme seçeneği bulunan bu kanal sayesinde dinleyiciler, farklı tarzlardaki yabancı parçaları bir arada bulup gün boyunca müziğin keyfini sürdürebilirler. Üstelik kanalın web site adresinde farklı kategoriler de oluşturulmuş durumda ve dinleyiciler için bir yandan radyo dinle seçeneğinde müzik dinlerken bir yandan da eğlenceli bir vakit geçirebilmeleri açısından oldukça uygun şekilde hazırlanmış.

Canlı Metro Fm Dinleyin

Bunların yanı sıra Metro FM de gün içerisinde sürekli olarak yerli ve yabancı pek çok müzik bu radyo kanalında dinleyiciler ile buluşuyor. Hem de çeşitli tarzlarda parçaları dinleyicilerin dilediği şekilde takip edebilmesi mümkün. Ayrıca diğer kategorilerinde bulunan magazin ve spor gibi seçenekler sayesinde müzik dinlerken, bir yandan da haber okuyabilirsiniz. Böylece oldukça keyifli vakitler geçirebilme fırsatınız oluyor.

Radyofmdinle.com ile siz de müzik keyfini sınırsız bir şekilde yaşayabilirsiniz. Üstelik günün her saati bu kanaldan faydalanma şansınız da var.

Metro Fm Hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz, https://www.google.com.tr/search?hl=t… adresine bakabilirsiniz.