Şu anda Lig Radyo dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Lig Radyo sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Lig Radyo

Lig Radyo Dinle

Türkiye içinde ulusal yayın yapan Lig Radyo’nun merkezi İstanbul’dadır. “Türk Medya” adlı medya grubuna bağlı olan Lig Radyo Türkiye’nin Marmara Bölgesi genelinde yayın yapan radyo kanalıdır. Ayrıca Türksat 2A uydusundan ve sitemizden de dinlenebilmektedir.

Eski sahibi olan Çukurova Holding 21 Kasım 2013 tarihinde Sancak Grubu ile yaptığı görüşmeler sorası Lig Radyo ve bağlı olduğu Turkmedya, Sancak Grubu’na satılmıştır.

Canlı Lig Radyo

Lig Radyo’da lig maçlarından canlı anlatımlar yapılır. Ayrıca canlı idda sonuçları gün içinde sürekli ve anlık bildirilir. Bunun yanında spor programları ve tabiki radyoların olmazsa olması bolca pop müzikte çalar.

İstanbul için Lig Radyo Frekansı: 92.3