Şu anda Joy Fm dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Joy Fm sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Joy Fm

Joy Fm Dinle

Joy FM, İstanbul ili merkezli yayın yapan ulusal bir radyo kanalıdır. 1992 yılında Uzan Grubu bünyesinde kurulmuş olan bu radyo kanalı günümüzde de yayın hayatını devam ettirmektedir. Tüm zamanların en iyilerinin buluşma noktası diyerek kendine slogan belirleyen Joy FM, günümüzün popüler radyo kanallardan biridir. Geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Joy FM, internetten de yayın yaparak hedef kitlelerine müziğin ziyafetini yaşatmaktadır. Joy FM, canlı radyo dinle özelliği ile internet sitesinden ve karnavaldan, insanları müziğe eşlik etmeye davet etmektedir.

Canlı Joy Fm Dinle

Radyo anlayışının artık değişmesi ile birlikte büyük bir mecra olan bu alan, internete taşınamaya başlamakta ve oradan da hizmet vermeye çalışmaktadır. Nitekim hemen hemen tüm ulusal yayın yapan başarılı radyo kanalları hızlı bir şekilde internet ortamındaki yerlerini almaya başlamaktadırlar. Günümüzde radyo kanalları, internet siteleri vasıtası ile insanlara kota derdini yaşatmadan radyo dinle diyerek hizmetlerini sunmaktadırlar. Joy FM gibi kaliteli hizmet sunmakta olan radyo kanallarına internet üzerinden ulaşabilmenin yolu; arama motorlarına radyo dinle gibi aramalar yaptırarak sağlanabilmektedir.

Joy Fm resmi sitesine gitmek için http://karnaval.com/radyolar/joyfm, ayrıca detaylı teorik bilgi almak için joy fm wikipedia adresini ziyaret edebilirsiniz. Bunlar dışında joy fm hakkında farklı bir şeyler arıyorsanız https://www.google.com.tr/search?hl=t… sayfasını ziyaret edebilirsiniz.