Şu anda İmbat Fm dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

İmbat Fm sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

İmbat Fm

İmbat Fm Dinle

İzmir ilimize ait olan bu radyo kanalı, Kordon Medya Grubuna ait olup arabesk, fantezi müzik sevenlere hizmet vermektedir. ‘’Sevginin ve dostluğun yaşandığı tek radyo kanalı’’ sloganıyla yola çıkan ve bugüne kadar çizgisini bozmadan devam eden İmbat fm, Türk müziğini yaşatmaktadır.

Gece gündüz demeden bu damar şarkıları dinlemek isteyen müzik severler, www.radyofmdinle.com web sitesinden günün her saati yararlanabilmektedir. Yine istek şarkılarda bulunmak için, oluşturulan top 40 ve top 20 listelerinde sizinde payınız olması için bu adresi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Canlı İmbat Fm Dinle

Radyo dinle, çünkü müziğin en ağır, içten ve duygusal tarzı 90.0 frekansıyla yayında sizi bekliyor. Tüm fantezi ve arabesk dinleyicilerine en kaliteli şekilde müziğini sunmaktadır. Çünkü bugüne kadar ki yayın tecrübesi onun dinleyicilerin isteklerini tahmin etme yetisini kazandırmıştır. Programlarıyla nabzı canlı tutan fm, canlı radyo dinle dendiğinde akla ilk gelen radyodur.

Sabah saat 08.00’den gece 23.00’e kadar hayranı olduğunuz arabesk ve fantezi müziğin duayenleri, istediğiniz şarkılarla istediğiniz saatte karşınıza çıkacaktır. Bu yüzden sadece radyo dinle.