Şu anda Radyo 1 dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Radyo 1 sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Radyo 1

Radyo 1 Dinle

Asıl adı TRT Radyo 1 olan Radyo 1 diye bilinen bu radyo, 9 Eylül 1974’te Türkiye Radyolarının TRT 1 adı altında birleştirilerek 24 saat yayına geçmesiyle kurulmuş oldu. Daha sonra 1987’de TRT Radyo 1 adını aldı. Günümüzde Radyo 1 olarak bilinir. Cuma, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi Süper lig maçlarını naklen verir. Bu sebepten çok dinlenir. Maçların çakışma durumu varsa maçlar döünşümlü yayınlanır.

Radyo 1 Frekansları

Üç büyük ilimiz için Radyo 1 frekanları: İstanbul 95.6, Ankara 95.6, İzmir 94.7