Şu anda Alem Fm dinleme sayfasındasınız.

Otomotik başlamaz ise Play'e basıp bekleyin. Çalmıyor ise yukarıdan alternatif Player seçiniz. Android için ana player çalmıyor ise Mobil Player sekmesinden seçenekler arasında mevcut ise Android Playeri seçiniz.

Lütfen sayfa tam olarak yüklenmeden player seçimi yapmayınız. Mobil ya da Masaüstü player sekmelerini tıklayınca seçenekler çıkmıyorsa sayfayı yenileyin ve sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin. Daha sonra player seçimi yapın ve özgürce dinleyin.


En Çok Dinlenen Radyolar (Alfabetik Sıralama)

Alem Fm sorunsuz dinlemek için sol-üstten uygun bir player seçiniz. Playerler bulunduğunuz platforma göre farklılık gösterdiğinden size uygun playeri seçtiğinizden emin olun lütfen.

Alem Fm

Alem Fm Dinle

1994 yılında yayın hayatına başlayan kanalın günümüzde 50 ana merkez oluşturarak tüm Türkiye’ye hizmet vermesi alem fm dinleyicileri için güzel bir gelişmedir.

Ulusal kanallar içinde en eskisi diyebileceğimiz kanal, Türkçe pop müzik türünde akışını sürdürmektedir. Dinleyicinin ilgisini canlı tutmak için gün içerisinde istek parçalara da yer veren ulusal kanal, genç yaşlı, çocuk yetişkin her kesimden insanın dinleyebileceği müzik arşiviyle insanlara hizmet etmektedir. Bu müzikleri kaçırmamak için, sen de radyo dinle.

Canlı Alem Fm Dinle

89.2 ve 89.3 frekanslarıyla yayın yapan kanal, bugüne kadar pek çok ödüle de layık görülmüştür. Radyo dinle, kaliteli müziğin adresinden ayrılmamış ol. Kanal sadece yeni çıkan popüler pop şarkılarını değil; anneannelerimizin, annelerimizin zamanından gelen hafızalara yer etmiş şarkıları da çalmaktadır.

Kanalın kurduğu siteler ile Türkiye’nin dışına çıkarak dünyaya yayın yapma amacı taşıdığı görülür. Geniş bir renk skalasına sahip olan kanal sadece müzik değil, aynı zamanda gün içerisindeki programlarıyla bilimden sanata, ekonomiden politikaya, edebiyattan magazine kadar pek çok farklı konulara değinmektedir.

Alem Fm Dinleyenlerin Yorumları